četvrtak, 31. listopada 2013.

U potrazi za izgubljenim igračima 26.-27.10.2013

Utakmice prošlog tjedna:

Velike nekadašnje plaće i/ili odštete:
Tomasov igra zadnju 65min, ukupno 539 min u 11 kola, 1 gol, Hajduk bi bacija novce da je osta za 200.000 eur
Subasic, 2-1 pobjeda nad Lyonom, primija gol s 11m glavon od Gomisa, od stative, nije moga branit, obranija jednu šansu i jednu glupost ima kad mu je balun proša ispod noge prema praznoj branci, spasija ga suigrač, do sada solidan iako nema baš nešto posla
Anas, loše, loše, a koji novci 450.000
Ahmad, Jedinstvo Bihać kod Katalinića, a kod nas 250.000 eur
Jertec jedva osta u saudijskoj ligi, nema ga nigdi, uzet, slobodan igrač ;-)
Andrićevi po sredini prosle godine u UAE ligi, nema ga nigdi, slobodan igrač ?
Šerić jedva osta u turskoj 1.ligi, nema ga nigdi, uzet, slobodan igrač ;-)
Rukavina 800.000 bez gola u prvenstvu, 1 gol u europi, ima već 27 godina, slab, a koji novci
Vejić, županijska liga
Marijan Buljat, nigdi
Rodić, (nije) igra u zorje, nesta
Josip Barišić, vratija se u Široki

Nekadašnje velike nade:
Lendrić, opet nije u sastavu, da nije reka Ivkoviću da je uh(lj)eb ? ;-) igra samo 307 minuta do sada ?!
Tić i Runje ispali iz EL, u prvenstvu dobili prvoga i dalje su predzadnji, ali vataju korak, Tić igra 76.min, dali za pobjedu u 86.min, Runje nije u sastavu u zadnje vrime
Livaja, igra 65 min kontra Intera, 289 minute u 10 kola, 1 gol, loše
Kukoč, ne igra u zadnje vrime, Brescia konačno dobila, krenili s dna, onako
Čop, loše, 4 gola, ne igra u zadnje vrime puno, da gol zadnju ka zamjena, uša u 76.min
Trebotić loš kontra Hajduka
Jelavić nakon ManC nije uspija u Slaven Belupu, u Bochumu još ga nema u sastavu, loše
Sačer u Istri, skupija 53 minuta u 14 kola,loše
K.Ljubičić, skupija 184 minut, prvi put nakon 2 miseca zaigra protiv Hajduka 67.min, loše

Ostali:
Vukušić, katastrofa, igra 43 minute u 11 kola, njegovi dno druge lige, vratit ga nazad za dug ?
Zujo, na klupi, ne ulazi, 11 minuta u 7 kola i dva nastupa za U21, loše
Blažević, u 6.utakmica samo 1 poraz, 4 puta bez primljenog gola, jedini poraz od CSKA 3:0, solidan
Tomić otiša u Šerif, plasirali se u EL
Buljat počeja igrat u Cottbusu, 4. utakmica, izgubili 1:0, počeja nešto
Strinić igra, Kalinić opet ne igra, kiks kući 2:2, i dalje treći
Ljubičić, igra svaku u Tavriji, grebu po dnu, 3 boda
Brkljača u 2.ruskoj ligi u Sibiru igra 10 utakmica, sad ne igra misec dana, po sredini
Drago Gabrić, Domažale, u 14 utakmica 1 gol, loše, po sredini tablice, u zadnje vrime ne igra
Mato Neretljak, posudba Zadar, igra kad ga Rijeka pusti
Goran Rubil, nigdi
Ljubo Miličević, nigdi
Božidar Radošević, u Interu druga liga

Stranci:
Cernat igra uvik oko 70.min, 1 gol do sada, izgunili u prvenstvu bez njega, ispali u kupu kontra zadnjeg drugoligaša, trenutno 8-mi
Ibro (Kayseri), u 7 utakmica bez gola, poraz kući, njegovi grebu dno, zadnje kolo bez njega 1.pobjeda
Vuković (Seongnam), u 7 utakmica 3 gola, zadnju na klupi, njegovi prvi
Ervin Bulku, u Sepahanu kod Z.Kranjčara, igra
Pandža nakon prošle godine di nije igra ništa sad u Gorniku, igra 2 utakmice, drugi