ponedjeljak, 11. studenoga 2013.

U potrazi za izgubljenim igračima 10.11.2013.

Utakmice ovog vikenda

Velike nekadašnje plaće i/ili odštete:
Tomasov, nije igrao, ukupno 583 min u 14 kola, 1 gol, Hajduk bi bacija novce da je osta za 200.000 eur, Munchen na 11.mistu
Subasic, 1-1 kući kontra Eviana, nije kriv za gol, ali je moga bolje reagirat, ukupno solidan iako nema baš nešto posla
Anas, loše, loše, a koji novci kod nas 450.000
Ahmad, Jedinstvo Bihać kod Katalinića, a kod nas 250.000 eur
Jertec (300.000 ?) jedva osta u saudijskoj ligi, nema ga nigdi, slobodan igrač ?
Andrić (300.000 ?) nakon šta mu nije produženo u UAE nema ga nigdi, slobodan igrač ?
Šerić (300.000 ?) nakon šta mu nije produženo u Turskoj nema ga nigdi, slobodan igrač ?
Rukavina (800.000 ?) da 1 gol u prvenstvu (Lokomotivi), 1 gol u europi, ima već 27 godina
Vejić (300.000 ?) županijska liga
Marijan Buljat (300.000 ?), nigdi
Rodić, (nije) igra u zorje, nesta
Josip Barišić (200.000 ?), vratija se u Široki

Nekadašnje velike nade:
Lendrić, opet nije u sastavu, da nije reka Ivkoviću da je uh(lj)eb ? ;-) igra samo 307 minuta do sada ?!, loše
Tić igra, Runje ne igra nakon šta su ispali iz EL, i dalje su predzadnji u prvenstvu, ali zadnjim uspjesima uvatili korak u izjednačenom prvenstvu (3 boda od trećega ?!), onako
Livaja, igra cilu i da gol za pobjedu u 94.min, 418 minuta u 12 kola, 2 gola, loše, ali se možda digne ovim golom
Kukoč, ne igra u zadnje vrime, uša u 70.min u porazu Brescie kući 14-ti trenutno, loše
Čop, loše igra u zadnje vrime nakon dobrog početka, 5 golova ukupno, sad da iz penala, onako
Trebotić igra dosta, 3 gola u 16 kola, onako
Jelavić nakon ManC nije uspija u Slaven Belupu, u Bochumu još ga nema u sastavu, loše
Sačer u Istri, skupija 97 minuta u 16 kola, loše
K.Ljubičić, skupija 228 minuta u 16 kola, loše
Oremuš je slabo igra prije, sad igra zadnje 4 utakmice cile. Jedna pobjeda i poraz te dva remija, trenutno deseti od 14 klubova.

Ostali:
Vukušić, katastrofa, nema ga ni na klupi, igra 43 minute u 13 kola, njegovi se malo digli, 11-ti
Zujo, na klupi, ne ulazi, 11 minuta u 7 kola i dva nastupa za U21, loše
Blažević, završija na klupi, u 7.utakmica samo 1 poraz, 4 puta bez primljenog gola, nakon 2 gola protiv Plovdiva završija na klupi, jedan sa 20 metara, drugi kroz noge, moš i ne moraš branit
Tomić otiša u Šerif, igraju EL, ispali u skupini Anži i Tottenham, primija 6 golova u 4 utakmice skupine, solidan
Buljat počeja igrat u Cottbusu, zadnji u ligi, nešto
Strinić igra, Kalinić uša u 61.min, kiks kući 2:2, drugi remi zaredom, pali na 4.misto, imaju 2 zasotale, mogu bit prvi
Ljubičić, igra svaku u Tavriji, zadnji na tablici, loše
Brkljača u 2.ruskoj ligi u Sibiru igra 10 utakmica, sad ne igra misec dana, po sredini
Drago Gabrić, Domažale, u početku igra,sad ulazi s klupe, 1 gol, loše, po sredini tablice